Ponuka práce > HĽADÁME SKÚSENÉHO TÍM LÍDER S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZKOM

HĽADÁME SKÚSENÉHO TÍM LÍDER S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZKOM

Náplň práce

Náplň práce:
- Vedenie tímu zamestnancov
- Denné stretnutia v rámci tímu - kontrola výsledkov za predošlý deň, identifikácia nesplnených cieľov a nastavovanie nasledujúcich krokov
- Motivácia, pomoc s operatívou pri riešení zložitejších prípadov
- Denná komunikácia s rôznymi inými oddeleniami na Slovensku aj v zahraničí

Požiadavky

Požiadavky:
- Minimálne 3 roky praxe na pozícii tím lídra v centre zdieľaných služieb
- Pokročilá znalosť angličtiny - C1 - používa sa denne, členovia tímu aj potenciálni priami nadriadení sú zahraniční a taktiež nemeckého jazyka na úrovni C1
- Schopnosť rýchlo sa prispôsobovať zmenám, meniacemu sa prostrediu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Finančné a nefinančné benefity budú priblížené na osobnom stretnutí
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)