Ponuka práce > Zaujíma ťa BANKOVNÍCTVO? Hľadáme aktívych NEMČINÁROV!

Zaujíma ťa BANKOVNÍCTVO? Hľadáme aktívych NEMČINÁROV!

Náplň práce

Chceš aktívne využívať Nemecký a Anglický jazyk na dennej báze a využiť zároveň poznatky z vysokej školy? Je budovanie vzťahu so zákazníkom Tvoja obľúbená parketa? Ak sa navyše rád učíš novým veciam v rámci komplexného zaškolenia a dokážeš ich hneď aplikovať v praxi, tak máme pozíciu práve pre Teba.

Na tejto zaujímavej pozícií Ťa budú čakať tieto zaujímavé skúsenosti:

- Starostlivosť o pridelené portfólio klientov a vytváranie dlhodobého vzťahu s klientom
- Komunikáciu s klientmi v rámci Európy v Nemeckomm a Anglickom jazyku
- Profesionálne poradenstvo v oblasti produktov a služieb (využiješ poznatky z Vysokej školy prípadne praxe z banky)
- Technickú podporu pri otázkach ohľadom novej aplikácie (po dôkladnom komplexnom zaškolení)
- Práca v internom systéme a ad-hoc administratívne úlohy spojené s podporou

Požiadavky

- Aktívna znalosť Anglického a Nemeckého jazyka (C1), ktorý budeš využívať pri telefonickej a emailovej komunikácií s klientom (pozícia NIE JE CALL CENTRUM)
- Ukončené VŠ alebo SŠ vzdelanie
- Predchádzajúca skúsenosť z bankového alebo zákazníckeho prostredia je MUST
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti, pro klientsky prístup, empatia a flexibilita
- Základná užívateľská znalosť balíčka MS Office (Outlook, Excel, Word, PowerPoint) pre občasné využitie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Zákaznícky servis,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na stravné lístky - Systém cafeteria - Referral bonus - Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe - Home office - Jazykové kurzy a školenia - Rodinný deň a športový deň - Kava, caj, napoje na pracovisku zdarma - Prispevok na jazykove
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)