Ponuka práce > Zaujímaš sa o bankovníctvo? Hľadáme komunikatívneho človeka s ANGLICKÝM JAZYKOM!

Zaujímaš sa o bankovníctvo? Hľadáme komunikatívneho človeka s ANGLICKÝM JAZYKOM!

Náplň práce

Rád analyzuješ problémy a ešte radšej ich riešiš?
Si dynamický a komunikatívny človek, ktorý sa nebojí výziev?
Multitasking ti nerobí žiaden problém a túžiš po zodpovednej práci v medzinárodnej spoločnosti?

Ak áno, určite čítaj ďalej!

Do stabilnej a rýchlo rozrastajúcej spoločnosti hľadáme človeka, ktorý by s úsmevom riešil nasledovné činnosti:
- starostlivosť o vlastné portfólio klientov a vytváranie dlhodobého vzťahu s klientom
- komunikácia s klientami v rámci Európy, riešenie ich problémov a žiadostí
- poskytovanie technického a funkčného supportu
- komunikácia s inými oddeleniami

Požiadavky

Hľadáme práve TEBA ak:
- ovládaš anglický jazyk na pokročilej úrovni (C1)
- ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- máš aspoň ročné skúsenosti na podobnej pozícií
- skúsenosti s client-servisom, administratívou a "problem-solving issues"
- si proaktívny a tímový hráč, odolný voči stresu
- máš skvelé komunikačné zručnosti, si pozorný a empatický človek

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Zákaznícky servis,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na stravné lístky - Systém cafeteria - Referral bonus - Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe - Home office - Jazykové kurzy a školenia - Rodinný deň a športový deň
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)