Ponuka práce > Software Engineer/ Java

Software Engineer/ Java

Náplň práce

Hľadáme softvérového inžiniera pre Java, ktorý sa stane súčasťou Scrum tímu a bude sa podieľať na zlepšovaní zdravotníctva.
Vašou úlohou bude:
- rozvoj inovatívnych webových aplikácií
- vývoj zdravotníckeho softvéru v Java
- aktívna spolupráca v tíme na dosahovanie najlepších výsledkov
- komunikácia a spolupráca globálne v rámci spoločnosti v anglickom jazyku
- agilný štýl práce
- podpora tímového ducha a napĺňanie stanovených cieľov

Požiadavky

- Java - pokročilý
- JavaScript, HTML5, CSS3
- Ext JS, SASS, Java EE, Linux
- Tomcat výhodou
- skúsenosti s prácou v scrum tíme a agilným riadením výhodou
- ochota pracovať v tíme
- dobré komunikačné zručnosti
- analytické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Zdravotníctvo a farmácia,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Bridge days nad rámec dovolenky stanovenej v Zákonníku práce - referenčný program - príspevok na šport a kultúru - finančná podpora rodiny - príspevok na dieťa v škôlke - preplatenie štartovného na rôznych bežeckých pretekoch - doplatok ušlej mz
  • Miesto pracoviska: ?ilina