Ponuka práce > KONZULTANT/KONZULTANTKA V NITRE

KONZULTANT/KONZULTANTKA V NITRE

Náplň práce

Hľadáme kolegu na podporu náboru, personálnej administratívy a koordinácie starostlivosti o zamestnancov! Orientujete sa v nábore ľudí a máte skúsenosti s prácou v administratíve? Máte organizačné schopnosti ? Zodpovednosť je Vaša silná stránka a nebojíte sa výziev?

Požiadavky

Čo očakávame od KONZULTANTA ?

• Zabezpečuje naplnenie objednávok od klientov na dočasné pridelenie
zamestnancov podľa definovaných požiadaviek
• Denne komunikuje so zástupcami klientov
• Denne komunikuje s pridelenými zamestnanci, má prehľad o ich dochádzke,
vie kedy je kto na dovolenke alebo je práce neschopný
• Každý deň hľadá možnosti pre oslovenie nových zamestnancov pre klienta,
aktívne zabezpečuje ľuďom prácu
• Všetko starostlivo zaznamenáva do informačného systému, pracuje s dátami
a ukazovateľmi o priebežnom výsledku regiónu
• Pripravuje pracovné zmluvy, zabezpečuje vstupné školenia i výpovede
• Komunikuje s dodávateľmi, zabezpečuje OOPP, vstupné lekárske prehliadky a
ubytovanie pre zamestnancov v spolupráci s tlmočníkom

Ponúkame

Čo získa od spoločnosti KONZULTANT?

- úžasných kolegov
- kompletné zaškolenie
- služobný telefón a automobil
- služobný notebook
- motivačnú odmenu za výkon
- možnosť kariérneho rastu
- veľký priestor pre sebarealizáciu
- zázemie personálnej agentúry s 15-ročnou tradíciou

Ďalšie informácie

• EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na
pracovnom trhu
• EDYMAX - istota, kvalita a tradícia :
15 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v
Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom,
elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo
výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími
kvalifikačnými požiadavkami.
• Pre 4 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej
práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s
veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

Informácie o pozícii

  • Edymax Europe
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: 650,-€
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra