Ponuka práce > Administratívno klientský pracovník

Administratívno klientský pracovník

Náplň práce

Hľadáme spoľahlivého a kolegu na pozíciu: administratívno klientský pracovník:

- Komunikácia a starostlivosť o klientov
- Zabezpečenie administratívnych procesov
- Práca s počítačom (Word, Excel)
- Kontrola a plánovanie vzniknutých riešení

Požiadavky

- Ochota učiť sa a rozvíjať sa
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Ochota pomáhať a komunikovať s klientmi

Ponúkame

- Flexibilný pracovný čas
- Zabezpečené vzdelávanie
- Nadobudnutie skúseností a praxe z klientskej a administratívnej stránky

Ďalšie informácie

- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Práca sa dá vykonávať aj online, čo vám umožní flexibilitu a pohodlie pri plnení pracovných úloh

- Prax a predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou – všetko potrebné vás naučíme a poskytneme vám plnú podporu pri adaptácii na novú pozíciu.

Informácie o pozícii

  • Matúš Dobiaš
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Ekonomika a financie,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: 1000
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: Flexiblný pracovný čas, možnosti osobnostného a profesijného rozvoja, mladý kolektív
  • Vhodné pre: Absolventov, popri práci, hlavná práca
  • Miesto pracoviska: Topoľčany