Ponuka práce > JUNIOR Manager bez skúseností a TEAMLEADER s praxou

JUNIOR Manager bez skúseností a TEAMLEADER s praxou

Náplň práce

Práca vhodná pre absolventov SŠ a VŠ. Zameranie na ekonomiku, marketing, manažment, financie. Pozície na obsadenie - JUNIOR Manager bez skúseností a TEAMLEADER s praxou
Hľadáme šikovných ľudí ktorí sú ochotní podieľať sa na rozširovaní a expandovaní pobočiek na východnom Slovensku. U nás je možnosť získať prax vo vyššie spomenutých oblastiach a naštartovať si kariéru aj počas štúdia na VŠ či popri práci. Pozícia vhodná pre uchádzačov ktorí chcú žiť lepší život a zarábať si viac ako je priemerná mzda na Slovensku.
Máme veľmi bohatý kariérny plán, vlastný školiaci systém na základe ktorého Vás naučíme všetko potrebné či už vhodne komunikovať, viesť porady alebo priamo viesť výberové konania.

Výhody :
Práca v mladom kolektíve
Garantovaný Kariérny plán
Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie.
Flexibilný pracovný čas

Požiadavky

18 rokov
Maturita
Bezúhonnosť

Informácie o pozícii

  • Ľubomír Antolík
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: Plat 300 - 3000,- podľa pracovnej pozície
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: Práca v mladom kolektíve Garantovaný Kariérny plán Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie. Flexibilný pracovný čas
  • Vhodné pre: absolventov SŠ a VŠ