Ponuka práce > Key Account Manager / projektový manažér WAME s.r.o.

Key Account Manager / projektový manažér WAME s.r.o.

Náplň práce

Si komunikatívny, rád organizuješ, vedieš ľudí ako leader a rozumieš aplikáciám či SaaS službám?

V tom prípade si ideálny adept do nášho WAME tímu v Bardejove, kde hľadáme kolegu, s ktorým môžeme spoločne tvoriť veľké plány a budúcnosť rozvoja najväčšej vývojárskej firmy v okrese.

Primárne sa venujeme vývoju mobilných a webových aplikácií v kombinácii Laravel + Vue.js, kde máme naozaj zaujímavé spolupráce s náročnými projektmi, ktoré je treba rozvíjať, automatizovať, prepájať a škálovať do viacerých krajín sveta. Spolupráce sú dlhodobé a vzťah s klientmi viac priateľský ako formálny.

Veď pozri naše prípadovky na webe: SPP distribúcia, Titori, Senset a mnoho ďalších.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
-stredoškolské s maturitou
-vysokoškolské I. stupňa
-vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
-Manažment alebo priamo IT odbory

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti:
na pozícii manažéra/tím leadra/konzultanta/lead developera

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Naša optimálna predstava o tebe:
Leader v tíme
Analytické zmýšlanie pri hľadaní riešení
Skúsenosti so SaaS službami a vývojom IT produktov
Rozhľad v UX/UI/SEO/ecommerce funkciách veľkou výhodou
Obchodné myslenie, prezentačné a komunikačné zručnosti
Vyjednávacie schopnosti a schopnosť nachádzať viac ako jedno riešenie
Tímový hráč, ktorý ťahá za jeden povraz

Ponúkame

Všetky výhody modernej firmy, ako sú PC podľa výberu, teambuildingy, občerstvenie, kolektív kolegov od 22-42 rokov, kanceláriu v Bardejove
• Priamy coaching od nášho CEO a získavanie všetkých skúseností
• Vyzývavé projekty na appkách s miliónovými obratmi
• Profesionálny tím a kolegovia na rovnakej pozícii s ktorými sa vieš posúvať vpred
• Firemné akcie, chatujeme, opekáme na našej veľkej terase
• Pohodová a priateľská atmosféra
• Občerstvenie, ovocie, pitný režim, super káva
• Vzdelávacie kurzy počas celého roka
• Skvelé teambuildingy
• Adekvátne ohodnotenie a bonusový systém
• Prácu, ktorá robí lepšou našu aj budúce generácie.
• Moderná a pekná kancelária s pohodlným pracovným priestorom a PC/Mac podľa vlastného výberu.
• Príležitostná práca z domu

Ďalšie informácie

Stručná charakteristika spoločnosti
WAME s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou online softvérových riešení. Našim zameraním je tvorba webových aplikácii na mieru, tvorba internetových obchodov, katalógov produktov a tvorba portálových riešení.

Najrýchlejšie nás spoznáš cez video: https://youtu.be/NJNZLQaHzZ8

Máme radi talenty. Sme mladý tím, a všetci v tíme si zakladáme na spokojnosti našich klientov, vyriešení ich problémov a záleží nám, aby sme spolu s nimi rástli.

Informácie o pozícii

  • WAME s.r.o.
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Plat: 2200-3000
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Bardejov