Ponuka práce > Administrívna práca na personálnom oddelení

Administrívna práca na personálnom oddelení

Náplň práce

Hľadáme zamestnancov na prácu z domu!

Popis pozície:
Hľadáme spoľahlivých a motivovaných zamestnancov na jednoduchú prácu z domu, ktorú je možné vykonávať 2-4 hodiny denne. Vaša úloha bude zahŕňať základné administratívne úlohy, zákaznícku podporu a správu e-mailov.

Požiadavky:
Základné počítačové zručnosti
Schopnosť samostatne pracovať a organizovať si čas
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Komunikačné schopnosti (slovom aj písmom)
Miesto bydliska Bratislava alebo Košice

Požiadavky

Ponúkame

Prácu z pohodlia domova (home office)
Flexibilný pracovný čas (2-4 hodiny denne)
Kompletné zaškolenie, nie je potrebná prax
Týždenné výplaty
Mzda 800-1600 € mesačne (v závislosti od odpracovaných hodín)
Príjemné pracovné prostredie
Možnosť dlhodobej spolupráce

Informácie o pozícii

  • Cullinan
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Vhodné pre: práca popri zamestnaní, dôchodku, MD, podnikaní