Ponuka práce > Administratíva

Administratíva

Náplň práce

Hľadáme kolegyňu na administratívne úkony. Ide o prácu na pár hodín denne. Pracovať sa dá aj z domu, ak si nájdete čas, tak aj z práce. Práca nie je náročná, pracovnou náplňou je e-mailová komunikácia/alebo telefonická komunikácia, ako vám viac vyhovuje podľa určitých firemných postupov. Potrebný je len internet, PC, príp. telefón.

Požiadavky

Len chuť pracovať a byť prospešný pre firmu

Ponúkame

Nenáročnú a flexibilnú prácu za výhodnú odmenu

Ďalšie informácie

Vzhľadom nato, že práca je prostredníctvom internetu, resp. mobilu (čo vám viac vyhovuje), je vhodná pre uchádzačov z celého Slovenska. Kvôli zaškoleniu je potrebné absolvovať osobný prijímací pohovor v
Bratislave, alebo v Košiciach, podľa toho, kde vám je bližšie pricestovať.

Informácie o pozícii

  • CULLINAN
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Požadované vzdelanie: Bez maturity
  • Požadované jazyky: nie sú požadované
  • Plat: 200,00 eur / týždeň a podstatne viac
  • Typ pracovného pomeru: Nezáleží
  • Benefity: dlhodobá práca z domu, nenáročná na čas, flexibilita
  • Vhodné pre: pre študentov, mamičky na MD, dôchodcov, handikepovaných ľudí, popri práci
  • Miesto pracoviska: Home office