Ponuka práce > Vodoinštalatér/ Technický pracovník

Vodoinštalatér/ Technický pracovník

Náplň práce

Špecializujeme sa na lokalizácie únikov vody a kontrolu potrubia (voda/ kúrenie/ kanalizácia) pre našich zákazníkov v rámci celého Slovenska pomocou diagnostických prístrojov a následné odstránenie nájdenej poruchy.
Aktuálne hľadáme nového kolegu - vodoinštalatéra, ktorý by vykonával lokalizácie úniku vody a opravy poškodeného miesta a doplnil tak náš tím technikov. Prax v odbore vodoinštalatér podmienkou.

Požiadavky

Vzdelanie alebo prax v odbore inštalatér / vodár/ kúrenár podmienkou.
Vodičský preukaz - B (práca si vyžaduje cestovanie v rámci SR)

- manuálna zručnosť a technická zdatnosť
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- ochota a chuť cestovať a učiť sa nové veci
- všeobecná znalosť práce s PC - potrebná aj pri práci s prístrojmi
- samostatnosť pri práci, zodpovednosť a časová flexibilita

Ponúkame

- veľmi zaujímavá práca, kde každý deň môže priniesť niečo nové, stereotyp nám teda určite nehrozí
- kompletné zaškolenie a aj následná podpora je u nás samozrejmosťou
- mladý kolektív, v ktorom vládne priateľská atmosféra
- služobný mobil (aj na súkromné účely)
- odborné školenia, teambuildingy
- vernostný zamestnanecký program - bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- motivačné prémie, koncoročné prémie

Ďalšie informácie

Sme mladá spoločnosť pôsobiaca v zaujímavej vodárenskej oblasti. Hlavnou činnosťou je lokalizácia únikov vody a kontrola potrubí pomocou diagnostických zariadení. Taktiež vykonávame aj čistenie kanalizácie a vytyčovanie inžinierskych sietí a zameriavame sa na obchodnú činnosť v našej oblasti pôsobenia. Spoločnosť sa neustále vyvíja a ponúka tak nové možnosti na slovenskom trhu.
Viac informácii nájdete na našom webe www.pipecontrol.sk

Informácie o pozícii

  • PIPE CONTROL s.r.o.
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Požadované vzdelanie: Bez maturity
  • Plat: 1 300 - 1 700 EUR brutto/mesiac (základná zložka, cestovné náhrady a príplatky)
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Prievidza