Ponuka práce > Praca v Rakusku a Svajciarsku

Praca v Rakusku a Svajciarsku

Náplň práce

Ponukame pracu pre: elektorinstalaterov, zvaracov, instalaterov vkp, zamocnikov, klampiarov, cnc frezarov a sustruharov, murarov. V pripade zaujmu o danu pracovnu poziciu a ak mate znalost nemeckeho jazyka, poprosime Vas o zaslanie zivotopisu s fotkou v nemeckom jazyku.

Požiadavky

Ochota pracovat, vzdelanie a skusenosti v danom obore a znalost nemeckeho jazyka

Ponúkame

Stabilne pracovne miesto

Ďalšie informácie

V pripade zaslania zivotopisu Vas poprosim o doplnenie daneho textu.

"Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov pre potreby výberového konania (v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov)"

Informácie o pozícii

  • MONPER GmbH Montagen & Personal
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Požadované jazyky: nemecky jazyk
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: zorganizujeme Vam ubytovnie
  • Vhodné pre: ludi so vzdelanim a skusenostou v danej pracovnej oblasti
  • Miesto pracoviska: Rakusko a Svajciarsko