Ponuka práce > Hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu, ktorá sa len tak nevidí (Visual merchandiser)

Hľadáme kolegyňu alebo kolegu na pozíciu, ktorá sa len tak nevidí (Visual merchandiser)

Náplň práce

Aký počet televízorov sa zmestí na predajňu?
Kde budú umiestnené mobilné telefóny?
V akej výške sa vystavia vysávače?

Ak ťa odpovede na tieto otázky zaujímajú, táto pracovná pozícia je práve pre teba. Na ich vyriešenie je potrebné analyzovanie a spracovanie dát v exceli v primeranom množstve. Následne príde aj zábavnejšia časť, a to spolupráca pri ich implementácii, návrh plánogramov, regálometrov, rozmerov a rozmiestnenia tovaru na predajni.

Občas bude potrebné niektorú z našich predajní aj navštíviť, kde spoznáš ďalších našich úžasných kolegov.
A v konečnom dôsledku si budeš môcť povedať: „Stál/a som pri zrode najmodernejšieho dizajnu predajne.“
Takže, ak si kamarát s excelom a máš schopnosť pracovať samostatne a interpretovať údaje, scrolluj nadol na tlačítko „Poslať spoločnosti životopis“ a už teraz sa na teba tešíme.

Požiadavky

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz
B

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Pokročilá znalosť MS office - Excel, Powerpoint, Outlook
Základné znalosti AutoCADu výhodou
Schopnosť samostatného riešenia pridelených projektov
Pragmatický prístup pri riešení úloh
Flexibilita a proaktívny prístup

Ponúkame

POHYBLIVÁ pracovná doba vrámci pracovného týždňa
možnosť nákupu za zvýhodnené CENY
príspevok na STRAVNÉ NAD RÁMEC zákona
ovocie ZADARMO na pracovisku
PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu alebo NAY nápad
program ODPORUČ ZNÁMEHO za odmenu
vecný DAR pre najlepších zamestnancov
NAY PÁRTY a účasť na firemných teambuildingoch
možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov
práca v DYNAMICKOM a PRIATEĽSKOM kolektíve
sociálne ISTOTY a práca v úspešnej spoločnosti

Ďalšie informácie

NAY a.s.

- je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %, s najširším portfóliom produktov čiernej, bielej a počítačovej techniky od najrenomovanejších svetových značiek na svete spolu s rozsiahlou ponukou moderných a funkčných služieb.

- na trh sme vstúpili v roku 1992. Od roku 1998 sme začali budovať sieť moderných veľkoformátových predajní pod značkou NAY Elektrodom s priemernou plochou 1700 m2.

- v súčasnosti máme 36 predajní v 30 mestách po celom Slovensku a 19 predajní Electro World v Českej republike

Informácie o pozícii

  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manažment, Obchod a predaj, Zákaznícky servis,
  • Plat: 700 EUR / mesiac + 300 EUR / mesiac osobné ohodnotenie = SPOLU: 1000 EUR / mesiac (+ negarantovaná ročná odmena v závislosti od dosahovania hospodárskeho výsledku spoločnosti)
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Tuhovská, Bratislava