Ponuka práce > Hľadáš brigádu s francúzskym jazykom? Daj nám o sebe vedieť!

Hľadáš brigádu s francúzskym jazykom? Daj nám o sebe vedieť!

Náplň práce

Si dynamický/á a hľadáš pre seba vhodnú brigádu? Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme členov tímu do oddelenia Zákazníckeho servisu. Ak Ťa oslovia nižšie uvedené zodpovednosti, pošli nám svoj životopis! Prácu môžeš vykonávať na diaľku, z domu, nemusíš byť v Bratislave.

- Komunikácia so zákazníkmi a klientmi ohľadom produktov spoločnosti DYSON
- Riešenie reklamácií
- Komunikácia so zákazníkmi ak klientmi v prípade chybnej, nedokončenej objednávky prípadne v otázke kúpy ďalšieho produktu tejto značky

Požiadavky

Na danú pracovnú pozíciu Ťa radi zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Anglický jazyk na úrovni B1 a francúzsky jazyk na úrovni C1
- Dynamická a komunikatívna osobnosť
- Chuť pracovať približne na 20 hodín týždenne
- Motivácia na prácu a komunikácia s ľuďmi na dennej báze

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 600 EUR do 685 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Skrátený úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka veľké množstvo benefitov, ktoré kandidátom rada predstaví na pracovnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)