Ponuka práce > Customer support s jazykovými kombináciami - HOME OFFICE

Customer support s jazykovými kombináciami - HOME OFFICE

Náplň práce

Pre novú, medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovných a dynamických kandidátov, ktorí ovládajú cudzie jazyky a radi by tieto jazyky aktívne používali. Ak vieš komunikovať po anglicky a k tomu ešte ovládaš jeden z vybraných jazykov - nemčina, francúzština, holandčina alebo dokonca švédčina, pošli nám svoje CV.

Tvojou náplňou práce bude:
- Komunikácia so zákazníkmi vo vybranom jazyku
- Poskytnutie správneho riešenie pre zákazníkov
- Analýza feedbackov
- Práca v interných systémoch

*** Táto pozícia vyžaduje prácu cez víkendy (dvakrát mesačne), od pondelka do nedele, striedavo od 8:00 do 20:00, 5 dní v týždni ***

Práca je vykonávaná vo forme HOME OFFICE, avšak na dobu zaúčania je potrebná fyzická prítomnosť v kancelárii v Bratislave. Spoločnosť uhradí všetky náklady spojené s cestovaním alebo ubytovaním.

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

- Komunikatívnu znalosť jedného z nasledovných jazykov: francúzsky, nemecký, holandský, švédsky, fínsky, nórsky, dánsky
- Pro-zákaznícky prístup
- Chuť učiť sa nové veci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1370 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - zmluva na dobu neurčitú - benefit k dochádzaniu do práce - plne hradený príspevok na stravu v hodnote až 100EUR mesačne - 5 sick days - bridge days voľna navyše ...a mnohé ďalšie, ktoré vám budú predstavené klientom na pohovore
  • Miesto pracoviska: Tren??n