Ponuka práce > Sales Asistent pre Poľsko

Sales Asistent pre Poľsko

Náplň práce

Hľadáme výrečného a šikovného človeka, ktorý by:
* aktívne pracoval s databázou našich slovenských obchodných partnerov v cestovnej oblasti (hotely/ubytovacie zariadenia nachádzajúce sa hlavne v poľskom pohraničí -Tatry, Orava, Spiš, Liptov) a vyhľadával ponuky zaujímavé pre našich poľských partnerov
* fyzicky navštevoval tieto miesta a dohadoval s nimi obchodné podmienky pre poľský trh
* spolupracoval s poľským obchodným tímom + reportoval im
* zastrešoval NETWORKING- dlhodobá spolupráca a vytváranie pevných vzťahov s našimi partnermi
* spolupracoval s internými tímami v Česku, Maďarsku, na Slovensku a Poľsku
* na kvartálnej báze navštevoval poľský obchodný tím vo Varšave

Požiadavky

- samostatnosť a silnú vnútornú motiváciu
- plynulú angličtinu, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť a dôkladnosť
- schopnosť bežnej práce s internetom a MS Office

- vodičský preukaz sk. B a vlastné auto

Ak ťa táto ponuka zaujala, zašli nám svoj životopis! :)

Ponúkame

- nástup: ihneď/dohodou
- nástupný plat: fixná časť 1 000 Eur + rastúca variabilná zložka (finálna mzda podľa skúseností kandidáta)- úplnú pracovnú samostatnosť, home office
- nadpriemerné a neustále rastúce platové ohodnotenie
- možnosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu
- pohodovú, priateľskú atmosféru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- prácu na živnostenský list

Ďalšie informácie

Vybavíš, zariadiš, zoženieš, dohodneš čokoľvek? Je ti blízka oblasť cestovného ruchu?
Hovoríš plynule po anglicky, prípadne aj po poľsky? Tak novú pracovnú ponuku už nehľadaj, rovno nám zašli svoj životopis! ;)

Informácie o pozícii

  • Zlavomat.sk
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Typ pracovného pomeru: Živnosť