Ponuka práce > Active Directory Specialist

Active Directory Specialist

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme špecialistu na správu domén a prístupov užívateľov s motiváciou neustáleho zlepšovania bezpečnostných nastavení.

Náplň práce:

- Správa a vývoj domén v rámci bezpečnostných opatrení za použitia Azure Active Directory
- Poskytovanie IT podpory a zodpovednosť za globálne operácie
- Účasť na globálnych projektoch, najmä v rámci správy Active Directory
- Zodpovednosť za oblasť Identity & Access Managementu – ako napr. správu registračného procesu zamestnancov, proces nových a odchádzajúcich zamestnancov, SOX compliance v rámci IAM

Požiadavky

Požiadavky:

- Skúsenosti s inštaláciou, konfiguráciou a troubleshootingom v Active Directory, Azure AD
- Skúsenosti so správou domén, Windows serverov (AD, DNS, DHCP, GPO) a s networkingom
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej a písomnej úrovni (B2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.fixný plat - 14. bonusový plat - 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov - 3x sick days za rok - Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku - Flexibilná pracovná doba - Možnosť home office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)