Ponuka práce > Konštruktér pre R&D

Konštruktér pre R&D

Náplň práce

Pre medzinárodného klienta hľadáme konštruktéra s min. 1 ročnou skúsenosťou.

Náplňou práce bude:

- 3D návrh a vývoj konštrukčných riešení plastových dielov/ káblových zväzkov (CATIA/ NX Siemens)
- Technologická podpora a komunikácia s dodávateľmi
- Tvorba výkazov materiálu
- Zákaznícka podpora a práca v programe SAP

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:

- Znalosť CAD systému CATIA/ NX Siemens je podmienkou
- Skúsenosť so systémom SAP je výhodou
- Ukončené vysokoškolské vzdelanie
- Skúsenosti zo spoločnosti zaoberajúcej sa automatizáciou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Nemecký jazyk výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Tréningový a development program - Rôzne benefity na regeneráciu pracovnej sily - Príspevok pri rôznych významných rodinných udalostiach - Pružný pracovný čas a iné
  • Miesto pracoviska: Senica