Ponuka práce > User Experience Designer

User Experience Designer

Náplň práce

Pre medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu služby v oblasti zaisťovníctva hľadáme skúsených UX dizajnérov, ktorí dokážu skombinovať obchodné potreby firmy s požiadavkami používateľov a pomôžu zabezpečiť čo najjednoduchšie a najefektívnejšie využívanie produktov.

Náplň práce:

- Participácia na návrhu nových riešení
- Prieskum cieľovej skupiny užívateľov
- Identifikácia potrieb a požiadaviek používateľov
- Návrh dizajnov a tvorba prototypov
- Analýza a testovanie navrhnutých riešení
- Kooperácia s projektovými tímami

Požiadavky

Požiadavky:

- Predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti UX dizajnu (minimálne 2 roky)
- Znalosť aspoň jednej aplikácie na tvorbu prototypov a wireframov (napr. Axure alebo Figma)
- Vedomosti z oblasti prieskumu používateľských skúseností
- Angličtina slovom aj písmom na úrovni minimálne B2 - väčšina projektov spoločnosti je realizovaných výlučne v anglickom jazyku + budeš komunikovať so zahraničnými kolegami

Výhodou sú:

- Skúsenosti s prácou v agilnom tíme a v oblasti projektového riadenia
-Predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti poisťovníctva/zaisťovníctva

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Performance finančné odmeny - Referral bonus - 5 dní dovolenky navyše - 6 sick days za kalendárny rok - Častý Home Office - Multisport karta - Príspevok na cestovanie v rámci MHD
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)