Ponuka práce > ICT Administrator

ICT Administrator

Náplň práce

Pre nášho klienta, IT spoločnosť zaoberajúcu sa vývojom vlastných produktov v oblasti meteorológie hľadáme do tímu skúseného IT administrátora so silnou orientáciou v Linux a Windows prostredí.

Náplň práce:

- administrácia Linux serverov
- správa a údržba Windows prostredia
- administracia produktov Jira a Confluence
- poskytovanie technickej podpory pre interných zamestnancov spoločnosti
- SW & HW troubleshooting
- tvorba technickej dokumentácie
- aktívna participácia na zefektívňovaní nastavených procesov a účasť pri tvorbe nových riešení

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- predchádzajúca pracovná skúsenosť s administráciou Linux a aj Windows prostredia je podmienkou
- orientácia v DNS/DHCP/Web server
- znalosť produktov Jira a Confluence
- skúsenost s Microsoft Active Directory
- zručnosti v oblasti správy sietí

Výhodou sú:

- skúsenosti s automatizáciou správy systémov (Ansible, Cobbler)
- skriptovanie (Python, Shell)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2300 EUR do 2300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy - flexibilný pracovný čas - home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)