Ponuka práce > IT Tester

IT Tester

Náplň práce

Hľadáš prácu a máš skúsenosti s automatizovaným testingom? Tak to hľadáme práve TEBA! Pre nášho klienta momentálne obsadzujeme rolu automatizovaného testera, ktorý by pracoval v agilnom tíme v uznávanej IT spoločnosti pôsobiacej ako líder v rámci IT riešení a hardware-u.

Náplň práce:
- príprava a vývoj testovacích skriptov
- spúšťanie automatizovaných testov
- identifikácia bugov a retesting
- zodpovednosť za technickú dokumentáciu a špecifikácie
- integrácia skriptov a podpora kontinuálnej integrácie

Požiadavky

Požiadavky:
- aspoň 1 rok skúsenosti s automatizovaným testovaním
- AJ- B2: niektorí z tvojich kolegov môžu byť zahraniční, musíš rozumieť pracovnej dokumentácii
- skúsenosť so skriptovaním v Java/ Groovy/ Python

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: · finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy) · flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays · multisport karta na športové aktivity · prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku) · parkovan
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)