Ponuka práce > Senior System Analyst

Senior System Analyst

Náplň práce

Do medzinárodného tímu hľadáme skúseného systémového analytika s motiváciou v zostavovaní a zlepšovaní bezpečnostných riešení.

Náplň práce:

- tvorba technických špecifikácií v úzkej spolupráci s našimi architektmi a vývojármi
- navrhovanie systémových integrácií a tokov údajov v rámci aplikácií
- podieľanie sa na testovaní a riešení problémov nových, ako aj existujúcich bezpečnostných riešení so zameraním na Identity and Access Management
- vykonávanie analýz dopadov a hodnotenia rizík
- zlepšovanie súčasných bezpečnostných riešení rozširovaním ich funkcií, zlepšovaním efektivity a kvality

Požiadavky

Požiadavky:

- skúsenosti na pozícii systémového analytika aspoň 1,5 roka
- znalosť UML, skúsenosti s tvorbou diagramov budú považované za plus
- analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
- písomné a komunikačné schopnosti v angličtine na úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - flexibilná pracovná doba od 6:00 do 22:00 - home office - 5 dní voľna navyše - 6 sick days - príspevok na MHD - Multisport karta - príspevok na zdravotnú starostlivosť - zmluva na dobu neurčitú
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)