Ponuka práce > Data-Softvérový Analytik

Data-Softvérový Analytik

Náplň práce

Pre IT spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobia ako IT divízia, hľadáme špecialistu z oblasti Dátovej analýzy

Pracovná nápň:

· Kandidát bude členom agilného (cross-funkčnom) tímu, v ktorom bude úzko spolupracovať s Programátormi, Testermi i Scrum masterom.
· Rola je zameraná na prepájanie dát so finance & collections systémom.
· Vývoj a analyzovanie podrobné funkčných a technických špecifikácií (mapovanie údajov, špecifikácie API, sekvenčné diagramy, objektové modely) ako úlohy pre vývojárov na vytváranie a implementáciu technologických riešení.
· Počas vývoja zastávanie aj konzultačnej funkcie a pomáhať s otázkami a problémami, ktoré sa vyskytli.

Požiadavky

· Praktické skúsenosti s integráciou systémov na Back-end úrovni
· Veľkou výhodu sú skúsenosti s toolmi Kafka a ODS(Operational data store)
· Skúsensť v agilnom (Scrum) prostredí
· Skúsenosť z FinTech prostredia

Tech stack:
· SQL
· XML
· JSON

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: · Možnosť získať 20% bonus štvrťročne · Flexibilný pracovný čas · Home office · Cestovanie · Podporujeme relokaciu v rámci spoločnosti We can offer you interesting challenges and opportunities of a fast growing, international company. Pleasant
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)