Ponuka práce > Finančný analytik – znalosť SQL podmienkou

Finančný analytik – znalosť SQL podmienkou

Náplň práce

Aktuálne hľadáme analytika do slovenskej banky, ktorý by bol priamo zodpovedný za reporting veľkých dát a prácu s databázami.

Mimo toho by ste mali možnosť venovať sa viacerým projektom v spolupráci s IT tímom, kde by ste mali možnosť zefektívňovať procesy, zapracovávať nové legislatívne požiadavky a testovať interný systém spoločnosti.

Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledujúce požiadavky:

- Min 3 roky ako analytik v banke alebo v telekomunikačnej spoločnosti
- Pokročilá znalosť SQL
- Anglický jazyk na úrovni B2 – komunikácia a reporting do zahraničia

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka viaceré finančné aj nefinančné benefity ako: - 5 dní dovolenky nad rámec - flexibilná pracovná doba - parkovanie zadarmo priamo v budove - príspevok do 3. piliera - zdravotný balíček - podpora športových aktivít aj priamo v budove
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)