Ponuka práce > BIZNIS ANALYTIK V OBLASTI BUSINESS INTELLIGENCE

BIZNIS ANALYTIK V OBLASTI BUSINESS INTELLIGENCE

Náplň práce

Hľadáme znalého Biznis Analytika/BI analytika do stabilnej dlhoročnej slovenskej banky s medzinárodnými vzťahmi na trhu, ktorý má záujem o analýzu v rámci veľkého množstva dát a DWH.

Náplň práce:

- analýza požiadaviek a návrh nových riešení v oblasti BI
- mapping pre vývoj ETL v SQL skriptoch
- analýza incidentov
- návrh testovacích procesov a tvorba testovacích skriptov
- reporting z BI systémov

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- skúsenosť na pozícii Biznis analytika vo finančnej alebo telekomunikačnej sfére
- pokročilá znalosť SQL
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - B2
- analytické/procesné myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky nad rámec - flexibilná pracovná doba - parkovanie zadarmo priamo v budove - gastrolístky v hodnote 4.25€ hradené aj počas dovolenky - príspevok do 3. piliera - zdravotný balíček - podpora športových aktivít aj priamo v budove - vzde
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)