Ponuka práce > Skladník na dve zmeny do interného stavu

Skladník na dve zmeny do interného stavu

Náplň práce

Hľadáme zručného kandidáta, ktorý bude mať na starosti prácu v sklade a uskladňovanie výrobkov na zatepľovanie.

Na uvedenej pozícii budete:

- Zabezpečovať nakládku a vykládku tovarov podľa vystavených objednávok
- Vizuálne kontrolovať kvalitu tovaru, balenia výrobkov a dovezeného tovaru
- Vykladať dovezený tovar potrebný pre výrobu
- Starať sa o údržbu VZV

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledovné požiadavky:

- Predchádzajúce skúsenosti s výrobou alebo podobnou pozíciou
- VZV preukaz - výhodou, ale nie podmienkou
- Manuálna a fyzická zručnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 900 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Tvoj zamestnávateľ ti poskytne množstvo finančných benefitov: - 13. plat 1/2x priemer mzdy - stravné lístky v hodnote 5 €
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)