Ponuka práce > Buyer- junior with English, Polish

Buyer- junior with English, Polish

Náplň práce

Hľadáme šikovného junior nákupcu, ktorému nerobí problém komunikácia v angličtine a chce naštartovať svoju kariéru v celosvetovej spoločnosti.

Vašou nápňou práce bude:

- nákup materiálov do výroby a služieb
- komunikácia s dodávateľmi
- výtváranie nákupno- predajných vzťahov s dodavateľmi

Požiadavky

Hľadáme niekoho kto má:

- anglický jazyk na aktívnej úrovni
- skúsenosti v oblasti nákupu-VÝHODOU
- skúsenosť s vyhľadávaním dodávateľov
- pokročilá znalosť programu Excel

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka: - flexibilný pracovný čas - fitnes centrum v tej istej budove - príspevky na vzdelávanie, šport - mnoho iných atraktívnych benefitov V prípade, že Vás ponuka nášho klienta oslovila, budeme sa tešiť na Vaše CV.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)