Ponuka práce > Podpora pre klientov s ANGLIČTINOU a FRANCÚZŠTINOU

Podpora pre klientov s ANGLIČTINOU a FRANCÚZŠTINOU

Náplň práce

Do tímu podpory klientov hľadáme komunikatívneho človeka so znalosťami anglického a francúzskeho jazyka, ktorého zodpovednosťou bude:

- komunikácia s užívateľmi vozidiel operatívneho leasingu, najmä ohľadom poistných udalostí a iných požiadaviek,
- administrácia tankovacích kariet,
- koordinácia dodávateľov,
- evidencia zmien v internom systéme a následné kontaktovanie vodičov,
- riešenie rôznych logistických otázok,
- plánovanie a pripomienkovanie pravidelnej technickej údržby vozového parku.

Požiadavky

- Výborná znalosť FRANCÚZSKEHO jazyka (na úrovni C1), ktorý využijete pri každodennej komunikácií
- Znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B1- schopnosť základnej verbálnej komunikácie
- Ochota komunikovať s proklientským prístupom
- Ukončené stredoškolské a/alebo vysokoškolské vzdelanie
- Technické zameranie bude pre Vás veľkou výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Cestovný ruch,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1350 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Jazykové kurzy - Ročný bonus - Sick day - Firemné akcie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)