Ponuka práce > Product manažér

Product manažér

Náplň práce

Do spoločnosti, ktorá vytvára svoj vlastný meteorologický softvér na medzinárodnej úrovni, hľadáme Product manažéra, ktorý bude:

- Schvaľovať softvérové zmeny na produkte
- Vedieť identifikovať chyby a nedostatky na produkte
- Poskytovať dôležité informácie o zmene produktu používateľom prostredníctvom e-mailu alebo priamo zainteresovaným používateľom, v prípade ak sa objavia kritické alebo bezpečnostné chyby
- Koordinovať implementáciu zmien produktov s hlavným dodávateľom pri zhromažďovaní vstupov a priorít
- Pravidelne spolupracovať s produktovými expertmi, technickým riaditeľom a obchodnou sekciou pri definovaní potrebných zmien produktu
- Monitorovať priemyselné normy a navrhuje potrebné zmeny

Požiadavky

- Znalosti z oblasti vývoja IT produktov (podmienka)
- Kandidát musí mať výbornný prehľad o produkte
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Skúsenosti s koordinovaním projektov a kooperovaním s koncovými užívateľmi
- Anglický Jazyk C1 - fluent

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy na mesačnej aj ročnej báze - flexibilný pracovný čas (10-15) - možnosť masáží a jógy na pracovisku - parkovacie miesta - multisport karta - príležitostný home-office
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)