Ponuka práce > APLIKAČNÁ PODPORA (2nd LEVEL)

APLIKAČNÁ PODPORA (2nd LEVEL)

Náplň práce

Do slovenskej spoločnosti, ktorá sa venuje biometrii a technológiám v oblasti identifikácie osôb hľadáme Aplikačného Špecialistu, ktorý sa bude venovať aj priamej integrácii riešení priamo u zahraničného klienta.

Náplň práce:

- technická podpora kritickej aplikácie v rámci identifikácie osôb na zahraničnom letisku
- analýza požiadaviek klienta a ich čiastočná integrácia/implementácia
- podpopra aplikácii na Linux OS v rámci 2nd level úrovni
- úzka spolupráca s vývojovým tímom
- cestovanie do Saudskej Arábie - k zákazníkovi na báze 4 týždne Slovensko, 2 týždne Saudská Arábia

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- skúsenosť so 2nd level aplikačnou podporou (Linux OS výhodou)
- ochotu cestovať na báze 4 týždne SK - 2 týždne zákazník (Saudská Arábia) - pravidelná rotácia
- komunikatívnu úroveň anglického jazyka

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný pracovný čas - 4 dni home-office/mesiac - finančné benefity v závislosti od výkonu práce - práca s inovatívnymi technológami
  • Miesto pracoviska: Bansk? Bystrica