Ponuka práce > Hľadáme živnostníkov na elektroinštalačné práce

Hľadáme živnostníkov na elektroinštalačné práce

Náplň práce

Pre našich nemeckých klientov hľadáme elektrikárov s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne alebo skupinovo a podľa inštrukcií. So stavbyvedúcim komunikujete v nemeckom jazyku (popr. anglickom jazyku), preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť na stavbe (ak nemáte znalosti cudzieho jazyka, nájdeme Vám kolegu, ktorý má).

Požiadavky

nemecký jazyk (pracovná nemčina) - výhoda
- prax v danom obore
- vodičský preukaz B
- Ubytovanie: hradené aj zabezpečené
- Turnus: podľa dohody a práce na stavbe
- Mzda: dohodou (podľa pracovných a jazykových schopností)

Ponúkame

- nadštandardné finančné ohodnotenie
- úhrada faktúr na čas
- Overení klienti
-Naša spoločnosť ponúka dlhodobú tak i krátkodobú spoluprácu so stabilnými partnermi.

Ďalšie informácie

V prípade záujmu o túto pozíciu Vás radi privítame na osobnom pohovore na našej pobočke v Bratislave alebo nás kontaktujte v pracovné dni od 08:30 - 17:30 na čísle +421948778311 (pošlite Váš životopis, výučný list živnostenský list na email: calovkova@steurope.eu )

Informácie o pozícii

  • ST Europe s.r.o.
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Nemecký jazyk - pokročilý
  • Plat: dohoda
  • Typ pracovného pomeru: Živnosť
  • Miesto pracoviska: Nemecko