Ponuka práce > JAVA PROGRAMÁTOR pre Švajčiarsky medicínsky projekt

JAVA PROGRAMÁTOR pre Švajčiarsky medicínsky projekt

Náplň práce

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme skúseného Java programátora, ktorý sa stane súčasťou medicínskych projektov pre Švajčiarsko.

Náplň práce:

- vývoj v Java 8 na exkluzívnom projekte pre Švajčiarskeho zákazníka
- integrácia viacerých systémov v medicínskej oblasti
- iniciatívny prístup, práca na novom e-health projekte
- vývoj v menšom tíme so scrum metodikou
- planning vo Švajčiarsku (raz za 10 týždňov na max 4 dni)

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s Java programovaním
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka
- ochotu vycestovať do Švajčiarska raz za 10 týždňov na 4 dni (planning)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 5 dní dovolenky navyše - 3 sickdays + home office - PN preplácaná nad rámec zákona - jazykové kurzy a certifikácie preplácané spoločnosťou - plne preplácané stravné lístky
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)