Ponuka práce > Operátor výroby na dve zmeny do interného stavu

Operátor výroby na dve zmeny do interného stavu

Náplň práce

Hľadáme zručného kandidáta, ktorý bude mať na starosti chod výrobnej rezacej linky a uskladňovanie výrobkov.

- Zodpovednosť za správny chod rezacej linky
- Nastavovanie rezacej linky pri zmene produktov
- Premiestňovanie výrobkov paletovým vozíkom
- Údržba a čistenie linky pri zmene výroby produktov

Práca na dve zmeny ( ranná od 6:00 do 14:00, poobedná od 14:00 do 22:00)

BUDEŠ PRACOVAŤ PRIAMO V INTERNOM STAVE

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí splĺňajú nasledovné požiadavky:

- Predchádzajúce skúsenosti s výrobou alebo podobnou pozíciou
- Manuálna a fyzická zručnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Služby,
  • Plat: Od 900 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - 1/2x priemernej mzdy - stravné lístky v hodnote 5 €
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)