Ponuka práce > ÚDRŽBÁR

ÚDRŽBÁR

Náplň práce

Nemáš problém s manuálnou prácou a rád by si sa venoval oblasti údržby? Hľadáme technika údržby, ktorý bude mať na starosti údržbu v potravinárskej výrobe.

Tvoja náplň práce bude:

- vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
- vykonávanie plánovaných a neplánovaných opráv
- plánovanie opráv a vedenie technickej dokumentácie
- určíš potrebné typy náhradných dielov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- dôslednosť
- chuť pracovať v nepretržitej prevádzke

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Manuálne a robotnícke profesie, Služby,
  • Plat: Od 750 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Tu nájdeš tvoje niektoré benefity: - 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus vo výške 7% - príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní - príspevok na nákup zvýhodnených vý
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)