Ponuka práce > Obchodný zástupca s technickým backgroundom !

Obchodný zástupca s technickým backgroundom !

Náplň práce

Hľadáme Obchodného zástupcu s technickým backgroundom pre región severného Slovenska s možnosťou práce formou Home Office.

- Aktívne oslovovanie nových potenciálnych klientov v regióne severného Slovenska
- Spolupráca a školenie technikov
- Poskytovanie technického poradenstva
- Prezentácia produktov klientom spoločnosti
- Spolupráca s technickým oddelením spoločnosti
- Budovanie distribučných kanálov pre produkty spoločnosti
- Starostlivosť o pozitívne obchodné vzťahy s existujúcou klientelou
- Analýza trhu, sledovanie trendov predaja
- Reportovanie, prezentácia výsledkov Obchodnému manažérovi
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

- Minimálne 3 ročná prax v oblasti obchodu
- Technický background a skúsenosti v oblasti kotlov, tepelných čerpadiel či solárnych panelov veľkou výhodou
- Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Otvorený, komunikatívny a priateľský typ

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - bonusy, prémie - automobil - objem home office
  • Miesto pracoviska: Nitra