Ponuka práce > Expert finančných procesov - SSC

Expert finančných procesov - SSC

Náplň práce

Pre nášho klienta medzinárodné centrum zdieľaných služieb hľadáme kandidáta na pozíciu Expert finančných procesov.

Využi šancu na novovytvorenej pozícií v štruktúre, kde bude tvojou hlavnou úlohou:
- zodpovednosť za koordináciu finančných procesov vrámci systému SAP
- analyýza požiadaviek z účtovných oddelení
- realizácia procesných riešení a implementovanie nových funcií - regióny Čína, Ázia, Európa
- odstraňovanie procesných chýb, príprava procesnej dokumentácie

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať:

- predchádzajúca pracovná skúsenosť v centre zdieľaných služieb
- znalosť programu SAP - najmä moduly FI a CO
- ekonomické vzdelanie
- znalosť finančných a kontrolingových procesov - predchádzajúca pracovná skúsenosť
- plynulá znalosť anglického jazyka
- skúsenosti s projektovým manažmentom - VÝHODOU

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Zákaznícky servis,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nov? Z?mky