Ponuka práce > INVESTMENT REPORTING

INVESTMENT REPORTING

Náplň práce

Si analytický typ, hovoria ti niečo pojmy ako „bond, equity, opcia“ a chceš mať možnosť prispieť do tímu aj svojimi nápadmi na zlepšenie? V menšom tíme máš zaručené, že sa dostaneš k rôznorodým úlohám a že sa nudiť určite nebudeš.

- Investigácia komplikácií, ktoré sa objavia v reportoch a ich riešenie do konečného štádia
- Tvorba pravidelných aj adhoc reportov
- Interná komunikácia s inými oddeleniami front officu
- Príprava prehľadov a prezentácií, ktoré budú použité pre prezentovanie výsledkov

Požiadavky

Keďže táto pozícia je úzko prepojená so svetom investícií, mali by ste budúceho zamestnávateľa presvedčiť, že v oblasti finančných trhov chcete naozaj pracovať a teda aj poznáte aspoň základnú terminológiu (základné typy investícií, rozdiel medzi bondom a equity a podobne).

Stačí, keď ste absolventom školy s ekonomickým zameraním a každá relevantná brigáda alebo pracovná skúsenosť je len plusom pre Vás. Keďže časťou Vašej pracovnej náplne je aj príprava reportov, mali by ste vedieť pracovať s programom MS Excel a vedieť ako spraviť napríklad kontingenčnú tabuľku alebo používať vertikálne vyhľadávanie. Ako ste už iste vytušili, mali by ste mať analytické zmýšľanie, byť samostatný a chcieť napredovať a učiť sa nové veci.

V neposlednom rade však musíte vedieť plynule komunikovať po anglicky, keďže budete komunikovať s kolegami v zahraničí a môže sa stať, že aj v tíme budete mať kolegu alebo kolegyňu zo zahraničia.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov, ktoré Vám budú odprezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)
Odpovedať na inzerát