Ponuka práce > Operátor výroby (potravinárstvo)

Operátor výroby (potravinárstvo)

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme šikovného výrobného robotníka/robotníčku, ktorý/á sa bude venovať nasledovným oblastiam:

- pred výrobou v potravinárstve je potrebné správne namiešať ingrediencie a zmesi
- tie pripravíš na základe presného receptu produktu
- následne vytvoríš dôslednú evidenciu k danému produktu
- prekontroluješ jednotlivé vzorky tak, aby bola dodržaná kvalita produktov
- v prípade nekvalitných produktov budeš mať právomoc zastaviť výrobu

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- dôslednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 730 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Brigáda
  • Benefity: Tu nájdeš tvoje niektoré benefity: - 13. a 14. plat podľa platnej kolektívnej zmluvy - dochádzkový bonus vo výške 7% - príspevok na stravovanie na každý pracovný deň v mesiaci nezávislý od počtu odpracovaných dní - príspevok na nákup zvýhodnených vý
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)