Ponuka práce > PROJEKTOVÝ PROCESNÝ INŽINIER

PROJEKTOVÝ PROCESNÝ INŽINIER

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu PROJEKTOVÝ PROCESNÝ INŽINIER:

Náplň práce:

- Zodpovedá za zavedenie nových metód produkcie a projektov a zlepšenie súčasných metód výrobných liniek a projektov.
- Kontrola a riadenie procesu výroby
- Podávanie zlepšovacích návrhov v procese výroby
- Zvyšovanie efektivity a kvality výroby
- Komunikácia s príslušnými oddeleniami výroby

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

- VŠ vzdelanie
- Anglický jazyk - plynule
- Skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti min 2 roky
- Organizačné schopnosti
- Riadiace schopnosti
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Stabilita spoločnosti - Dochádzkový bonus - Príspevok na šport - Možnosť kariérneho rastu - Možnosť školení
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)