Ponuka práce > HR Manager pre TRI krajiny - SK, CZ, HU s MAĎARSKÝM JAZYKOM

HR Manager pre TRI krajiny - SK, CZ, HU s MAĎARSKÝM JAZYKOM

Náplň práce

Hľadáme HR MANAGER-a pre tri krajiny - SLOVENSKO, ČESKO, MAĎARSKO!

Máte skúsenosti v HR už "nejaký ten rôčik"? Pôsobili ste vo výrobnej, prípadne logistickej spoločnosti a viete kto je to "plenťák", "kvalitár" alebo "skladník"? Nastavovali ste procesy, stratégie a máte komplexné vedomosti z oblasti HR?

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti logistiky, ktorá hľadá HR MANAGER-a, ktorý by dokázal zastrešiť túto komplexnú a kľúčovú rolu.

Vašimi úlohami bude:
- zodpovednosť za vytváranie a realizáciu HR stratégie závodu
- podporovať jednotlivé závody pri implementácii globálnych personálnych procesov
- zodpovednosť za vývoj a prepracovanie Talent Management-u a rozvoja zamestnancov
- zodpovednosť za celý systém hodnotenia zamestnancov na všetkých úrovniach a zabezpečovanie transparentnosti
- zodpovednosť za náborový proces
- zodpovednosť za dohliadanie na celú personálnu agendu
- zodpovednosť za všetky strategické rozhodnutia týkajúce sa personálnych otázok a pravidelná spolupráca s najvyšším manažmentom skupiny

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- min. 3 rokov praxe na HR riadiacej pozícii vo výrobnej, alebo logistickej spoločnosti
- výborná znalosť anglického jazyka a maďarského jazyka
- orientácia na trhu
- skúsenosti s komplexnou HR agendou
- ochota cestovať - alsužobné auto aj na sukromné učely je k dispozícii

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 3500 EUR do 4500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavé finančné aj nefinančné benefity, ktoré kandidátom radi odprezentujeme na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Trnava