Ponuka práce > MECHATRONIK / ELEKTRONIK - NÁSTUP ASAP

MECHATRONIK / ELEKTRONIK - NÁSTUP ASAP

Náplň práce

Ak sa chcete aj Vy stať členom tímu kvalifikovaných pracovníkov, máme pre Vás ponuku. Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MECHATRONIK ŠPECIALISTA

Vašou náplňou práce bude:
- podieľanie sa na príprave montážnych stolov a testerov - po elektrotechnickej stránke
- navrhovanie zlepšení na dosiahnutie produktivity a kvality

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Stredoškolské vzdelanie - elektrotechnik/mechatronik
- Prax na obdobnej pozícii výhodou
- Zodpovednosť, zručnosť a precíznosť
- Tímový hráč

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Plat: Od 700 EUR do 750 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti - Práca na 1. zmenu (8:00-16:30) - Bonusy
  • Miesto pracoviska: Pre?ov