Ponuka práce > Pracovník/čka na oddelení montáže - DOPRAVA ZDARMA

Pracovník/čka na oddelení montáže - DOPRAVA ZDARMA

Náplň práce

Hľadáme šikovné ruky na oddelenie montáže v medzinárodnej firme pôsobiacej v automobilovom priemysle.

Vašou náplňou práce bude:

- Montáž plastových komponentov
- Brúsenie kľučiek do áut
- Optická kontrola
- Balenie hotových výrobkov do krabíc
- Nenáročná práca na 2-3 zmeny
- Práca v stoji

Pre viac info zavolajte na tč 0910 744 004.

Požiadavky

Práce je vhodná pre každého kto môže pracovať na zmeny, všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie, Výroba, priemysel a energetika, Technické profesie,
  • Plat: Od 599 EUR do 800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - navýšenie mzdy po mesiaci na 640 € (plus dochádzkový bonus) - Dochádzkový bonus mesačný 73,03 eur - Príspevok na prací prášok - Polročné odmeny - Vianočná odmena - Prechod do interného stavu spoločnosti - Práca v čistom prostredí - Zabezpečené p
  • Miesto pracoviska: Nitra