Ponuka práce > Inžinier elektrických pohonov - junior

Inžinier elektrických pohonov - junior

Náplň práce

Hľadáme mladých a šikovných elektrotechnikov, ktorí majú prehľad v oblasti elektrických pohonov a mechatroniky. Vašou úlohou bude:
Spracovanie technickej dokumentácie a konštrukčných návrhov v oblasti elektrických pohonov a mechatroniky. Práce pri vývoji aktuátorov, stendov a iných elektrických zariadení (testovanie, skúšanie, zber dát,...).
Navrhovanie a overenie nových technologických postupov, poprípade aktualizácia starých.
Špecifikácia a objednávanie pridelených nakupovaných položiek.
Vypracovávanie protokolov.
Ostatné úlohy zadelené nadriadeným.

Požiadavky

- VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- osvedčenie podľa vyhl.508/2009 §21
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť problematiky oživovania a ladenia elektrických pohonov a servomeničov
- AJ na komunikatívnej úrovni, NJ veľkou výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Pre?ov