Ponuka práce > SUPPLY CHAIN MANAGER

SUPPLY CHAIN MANAGER

Náplň práce

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu? Uplatnite svoje skúsenosti na pozícii SUPPLY CHAIN MANAGER.
Pre nášho klienta, stabilnú a významnú spoločnosť, hľadáme kvalifikovaného a skúseného kandidáta.

Vaše zodpovednosti:

- Zodpovedáte za celý dodávateľsko-odberateľský reťazec
- Dôkladná analýza potreib zákazníkov a následná starostlivosť o existjúcich zákazníkov
- Plánovanie, organizovanie a vedeni jednotlivých obchodných rokovaní
- Zodpovednosť za správne a včasné zadávanie objednávok do výroby, potvrdzovanie termínov dodania, kontrola a riešenie expedície
- Kontrolovanie stavu a uloženia zásob na sklade, vedenie skladového hospodárstva, vedenie, koordinácia a motivácia pracovníkov skladu
- Zodpovednosť za bezproblémový chod oddelenia logistiky vrámci podniku - zahŕňa riadenie, koordinovanie, motivovanie, hodnotenie podriadených zamestnancov
- Komunikácia s materskou spoločnosťou

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Skúsenosti s vedením tímu PODMIENKOU
- Skúsenosti v komunikácii s dodávateľmi aj zákazníkmi
- Schopnosť riešiť vzniknuté situácie
- Organizačné schopnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Manažment,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Nitra