Ponuka práce > Business Control Officer

Business Control Officer

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme šikovného auditora so zmyslom pre detail.

Tvojou nápňou práce bude:
- zabezpečovať procesný audit
- realizovat key control testing s cieľom odhaliť možné riziká v procesoch
- vykonávanie pravidelnej kontroly, overovanie a odhalovanie nedostatkov internych procesov a ich fungovania
- testovanie interných procesov a postupov
- zhromaždenie údajov a ich záloha v interných systémoch
- dôsledná kontrola všetkých náležitosti potrebných na vykonávanie činnosti v súlade s internými smernicami

Požiadavky

Vhodný kandidát:

- vie pracovať samostatne
- má zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- má úroveň Aj- C1
- ovláda MS Excel
- minimálne 1 rok skúsenosti na podobnej pozícii

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1450 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, ktoré Ti budú predstavené na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)