Ponuka práce > Finančný špecialista

Finančný špecialista

Náplň práce

Aktuálne hľadáme skúseného kandidáta do AP a AR tímu, kde budeš pracovať ako finančný špecialista v medzinárodnej firme.

Budeš zodpovedný za:

- Celý cyklus pohľadávok po termíne splatnosti,
- investigácia a analýza pohľadávok,
- riešenie rozdielov vo faktúrach,
- komunikácia s klientmi spoločnosti ohľadne neuhradených faktúr a zisťovanie príčin,
- spolupráca s finančným a obchodným tímom.

Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky zašli nám svoj životopis v anglickom jazyku:

- Minimálne dva roky na podobnej pozícii ( AR, AP, Cash collection ),
- anglický jazyk na úrovni C1,
- výborná a profesionálna komunikácia
- zmysel pre detail.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka viacero zaujímavých benefitov, ktoré Vám rada predstaví na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)