Ponuka práce > Data Scientist

Data Scientist

Náplň práce

Do medzinárodnej švajčiarskej spoločnosti hľadáme nadaného kolegu na pozíciu DataScientist. Pozícia nie je limitovaná počtom rokov praktických skúseností ale tým čo je v tebe!

· Podporovať a buduovať sofistikované analytické riešenie
· Detekcia anomálií
· Vizualiácia údajov
· Komplexné ad-hoc analýzi
· Prezentovanie výstupov stakeholderom
· Interpretovať údaje pre vyvodenie opatrení a pre správne prijatie rozhodnutí

Požiadavky

· Python - na pokročilej úrovni
· SQL - schopnosť písať a porozumieť zložitým dotazom
· Skúsenosti z oblasti Machine learning - veľkou výhodou
· Backround v oblasti štatistík
· Anglický jayzk na plynulej úrovni

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1500 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: · Častý Home Office · Flexibilná pracovná doba · Garantovaný 13 plat · Benefit Eco - preplácanie zamestnancom Eco spotrebiče/produkty do výšky 3.600€ · Príspevok na cestovanie v rámci MHD na základe výkonu-väčší než mesačný plat · Mnoho ď
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)