Ponuka práce > Account Manager v oblasti BANKOVNÍCTVA

Account Manager v oblasti BANKOVNÍCTVA

Náplň práce

Máš skúsenosti z bankového prostredia a poznáš produkty banky? Baví ťa organizovanie procesov a starostlivosť o pridelených klientov? Hľadáme nového kolegu do stabilného kolektívu, ktorý bude samostatný a bude pravou rukou pre svojich klientov.

Tvojou náplňou práce bude:
- Kontaktná osoba pre existujúcich klientov
- Pomoc pri riešení rôznych problémov, ktoré potrebuje klient vyriešiť
- Spolupráca a prepojenie s inými oddeleniami (Know Your Coustomer)
- Spracovanie a aktualizácia klientskej databázy

Požiadavky

Akého kandidáta hľadáme?

- So skúsenosťami v bankovom sektore
- Komunikatívneho a s proaktívnym prístupom
- So znalosťou anglického jazyka na úrovni B2 (komunikácia so zahraničnými klientmi)
- Tímového hráča

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity ti predstaví spoločnosť pri pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)