Ponuka práce > SENIOR AP ÚČTOVNÍK SO ŠPANIELSKYM/TALIANSKYM JAZYKOM

SENIOR AP ÚČTOVNÍK SO ŠPANIELSKYM/TALIANSKYM JAZYKOM

Náplň práce

Máte skúsenosti v oblasti AP účtovníctva a chceli by sa v tejto oblasti posunúť na vyšší level? Ovládate anglický a španielsky, prípadne taliansky jazyk? Ak áno, táto pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás. Čo na nej môžete očakávať?

- Budete hlavnou osobou zodpovednou za plynulý chod a spoluprácu s dodávateľmi na strane AP
- Identifikovanie, analyzovanie a riešenie otázok týkajúcich sa obdržaného tovaru vs. faktúr
- Budete sledovať dodržiavanie interných pravidiel a rámcov dodávateľských účtov
- Spolupracovanie s ostatnými tímami (AR, retail oddelením, zásobovacími strediskami a pod.) na riešení vzniknutých otázok či pri návrhoch nových riešení a postupov

Požiadavky

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Minimálne 4 roky skúseností s prácou vo finančnej oblasti (AP, AR)
- Pokročilá znalosť anglického a španielskeho/talianskeho jazyka (úroveň C1)
- Pokročilá znalosť MS Office (Excel – kontingenčné tabuľky, v/h look up)
- Výhodou je znalosť ďalšieho cudzieho jazyka (nemecký, francúzsky)
- Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Kvalita a kontrola kvality,
  • Plat: Od 1600 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka viaceré zaujímavé benefity, ktoré kandidátovi rada predstaví pri výberovom procese.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)