Ponuka práce > Simulačný inžinier pre oblasť E-mobility

Simulačný inžinier pre oblasť E-mobility

Náplň práce

Pre novovznikajúce R&D oddelenie medzinárodnej strojárskej spoločnosti, hľadáme kandidátov na pozíciu Simulačný inžinier pre oblasť E-mobility, ktorého hlavnou úlohou bude:
- Počítačové modelovanie elektromechanických systémov
- Tvorba simulačných modelov pomocou zavedených a nových modelovacích techník
- Vývoj a implementácia modelových rovníc pomocou Matlab/Simulink a podobných nástrojov (napr. Python)
- Realizácia štrukturálnych a tepelných FEM analýz mechatronických produktov: hybridné moduly, elektoosi, aktuátory
- Podpora simulácií na úrovni vozidla (jazdné stratégie, záťažové cykly,...)
- Implementácia modelov poškodenia v systéme / komponentoch pre dané záťažové cykly
- Overovanie a porovnávanie výsledkov pomocou skúšobných správ
- Tvorba skriptov na spracovanie výsledkov simulácii
- Vytváranie interných ako aj zákazníckych reportov v cudzom jazyku (EN alebo DE
- Komunikácia získaných výsledkov so zákazníkmi (interným, externým)

Požiadavky

- VŠ II. stupňa v odbore aplikovaná mechanika, strojárska konštrukcia
- anglický al. nemecký jazyk na úrovni pokročilý
- Znalosti: mechanika(Statika, Dynamika...), konštrukcia všeobecne, strojárska technológia náuka o únave materiálov
- programovanie a spracovanie signálov Matlab/Simulink- mierne pokročilý, Python základy
- znalosť metódy konečných prvkov, tvorba MKP modelov (Abaqus, Ansys, Hypermesh a podobne....)
- znalosť metód pre vyhodnotenie statickej pevnosti dielov a únavy výhodou
- znalosť automobilových komponentov a architektúr výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1200 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkaný nástupný plat (brutto): od 1200 EUR/mesiac + variabilná zložka - seniorita kandidáta bude zohľadnená v ponuke - 13./14. plat - jazykový príplatok - odmeňovanie za zlepšovacie návrhy - príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia, - príspe
  • Miesto pracoviska: Kysuck? Nov? Mesto